Informace o nás

Kvarteto Moravského divadla Olomouc založili v roce 2013 profesionální hudebníci-členové souboru Moravského divadla Olomouc, kteří mají za sebou bohatou komorní a orchestrální praxi jak v domácích, tak v zahraničních symfonických a operních orchestrech. Jejich činnost se po čase rozšířila i o interpretaci filmové hudby a jiných žánrů.

Spolupráce: Rafael Kubelík, Claudio Abbado, Václav Neumann, Jiří Bělohlávek, José Cura, Rolando  Villazón, Vanessa Mae, René Kolló, Mischa Maisky, Carlos Nuňez, Pink Floyd, Miroslav Dvorský, M. Beňačková, Sherill Milnes, Edita Grúberová,  a další…

Současná nabídka Kvarteta MDO je orientovaná nejen na hudební autory z oblasti klasické vážné hudby, ale i na populární moderní hudbu od swingu, muzikálu, až po populární melodie z oblasti rockové či popové scény.

Kvarteto MDO se specializuje na společenské akce typu: recepce, konference, svatební obřady, veletrhy, bankety, plesy, večírky, firemní rauty, vernisáže a další zvláštní příležitosti.

 Pokaždé je objednávajícím nabídnuta nabídka skladeb a poté se program produkce přizpůsobí dle typu a požadavku objednávajícího zákazníka.