Informace o nás

Kvarteto Moravského divadla Olomouc založili v roce 2013 profesionální hudebníci-členové souboru Moravského divadla Olomouc, kteří mají za sebou bohatou komorní a orchestrální praxi jak v domácích, tak v zahraničních symfonických a operních orchestrech. Jejich činnost se po čase rozšířila i o interpretaci filmové hudby a jiných žánrů.

Spolupráce: Ennio Morricone, Rafael Kubelík, Claudio Abbado, Václav Neumann, Jiří Bělohlávek, José Cura, Rolando  Villazón, Vanessa Mae, René Kolló, Mischa Maisky, Carlos Nuňez, Pink Floyd, Miroslav Dvorský, M. Beňačková, Sherill Milnes, Edita Grúberová,  Český národní symfonický orchestr, Smetanovi filharmonici Praha, The City Of Prague Philharmonic Orchestra a další…

Současná nabídka Kvarteta MDO je orientovaná nejen na hudební autory z oblasti klasické vážné hudby, ale i na populární moderní hudbu od swingu, muzikálu, až po populární melodie z oblasti rockové či popové scény.

Kvarteto MDO se specializuje na společenské akce typu: recepce, konference, svatební obřady, veletrhy, bankety, plesy, večírky, firemní rauty, vernisáže a další zvláštní příležitosti.

 Pokaždé je objednávajícím nabídnuta nabídka skladeb a poté se program produkce přizpůsobí dle typu a požadavku objednávajícího zákazníka.